Elementor #3262

DÖNÜŞÜM KARTLARI

DÖNÜŞÜM KARTLARI

Hoş geldin, dönüşüm kartları senin için sevgiyle hazırlandı.

Dönüşüm kartları nasıl kullanılır?

Dönüşüm kartları bireysel ve çember kullanımları için uygundur.

Dönüşüm kartları, sorduğun sorulara rehberlik edebilmesi ve sorunun şifalanmasına yardımcı olabilmek için tasarlanmıştır.

Cevapların her yerden gelebileceğini, bu kartların sadece aracı olduğunu lütfen hatırla.

Dönüşüm kartlarını ihtiyacın doğrultusunda doğru soruları yönelterek kullanabilirsin.

Bugün hangi enerjiye ihtiyacım var?

Bugün hangi hisse ihtiyacım var?

“…” Durum ile alakalı neye dikkat etmem gerekir?

“…” Projemin tamamlanması/ ilerlemesi için neye ihtiyacım var? Vb.

“….” Konusu için geçmiş, şimdi ve gelecek enerjisini bana göster.

“….” Niyetimin olabilmesi için neye ihtiyacım var?

Soru sormadan önce niyetini açık ve basit bir dille kalpten dilemen, cevapların sana daha kolay gelmesine katkı sağlayacaktır.

Her zaman burada yazılanların sadece ışık tutan bir fener olduğunu ve tüm seçimlerinin sana ait olduğunu hatırla.

Aynı soruyu birden fazla şekilde sormanı tavsiye etmem. Bu, enerjinin karışmasına sebep olabilir. Duymak istediğine değil, senin için en yüksek hayra gelecek olana odaklanmalısın.

DÖNÜŞÜM KARTLARI NASIL KONUMLANDIRILIR?

İhtiyaç duydukça, kartların en üstüne enerji temizleme kartını koyup öncelikle kartların enerjisini temizlemelisin. Soru sorarken, en üste koyduğun temizleme kartı kaldırmalısın.

Sağ elini kartların üzerine koyarak niyetini, ardından sormak istediğini basit ve net bir şekilde sorup sonrasında dilersen kartları yere dağınık bir şekilde atabilir ya da içinden sana en yakın geleni seçebilirsin.

Niyetini \ sorunu belirledikten sonra; gözlerini kapatıp rakamlara odaklanabilirsin. Aklına gelen ilk rakam her zaman doğrudur. O rakamda yazan kartı bulup mesajını alabilirsin.

Kartları bir çember gibi dizerek; sorduğun soruyu bir kâğıda yazıp, çemberin tam ortasına koyabilir ve içinden geçen sayı kadar kart çekebilirsin. Ben genelde 3 kart öneririm: geçmiş, şimdi ve gelecek için.

Böylelikle ilahi zaman hattındaki akışı da görebilirsin.

Sana tavsiyem tüm bunları yaparken neşe ile eğlenerek yapman. Hayatın ile ilgili tüm sorumlulukların sana ait olduğunu ve diğer her şeyin bir aracı olduğunu her daim hatırla.

Burada yazan her şey bir tavsiyedir. Kartların ile kuracağın ilişki tamamen sana özeldir ve her koşulda içindeki sese kulak vermelisin.

Sen de kendi yöntemini bulup dilersen bizimle paylaşabilirsin.

KARTLARDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

  1. Dönüşüm kartları senin enerjin ile uyumludur. Bu yüzden başkaları için kullandığında enerji temizlemesi yapmaya özen göstermelisin.
  2. Talep gelmeden kimse için soru sormamalı, başkaları adına his yüklemelerine evet dememelisin.
  3. Enerji temizleme kartı ile sık sık kartlarının enerjilerini temizlemelisin.
  4. Katların sana özel olduğundan başkalarının dokunmamasına özen göstermeli, bunun için özel kılıfında saklamalısın.
  5. Duymak istediğin cevabı almak için, aynı soruyu farklı biçimlerde sormamaya özen göstermelisin. Kartların da bilinci olduğunu hatırla.

 

Enerji Temizleme kartı \ şifa kartı

Bu kart, iki farklı şekilde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

 

  • Enerji temizleme kartı: Dönüşüm kartların ihtiyaç duydukça enerjilerini temizlemek ve enerjileri dengelemek için,
  • Şifa kartı: Sorduğun sorudaki tıkanıklıkların şifalanması ya da gelen cevabın şifalanması için.

 

Her şey enerjidir. Bu enerjiler zamanla belli sebeplerden ötürü yorulabilir. Bunun için de temizlik yapıp yeniden şarj etmek gerekir.

Böyle zamanlarda temizlik kartını dönüşüm kartlarının üzerine koyup, “Sevgi ve ışık içermeyen her türlü enerjinin çekilip, yerine saf sevginin gelmesine ve kartlarımın enerjisinin dengelenmesine niyet ediyorum.” diyebilirsin.

Ya da sadece temizlik yapılmasını talep edebilirsin😊

 

Dönüşüm kartları aracılığı ile gelen bilgide “artık şifalanma zamanı yazıyorsa” ya da sen o konunun çözülmesi gerektiğini düşünüyorsan, şifalanma kartını kullanabilirsin. Bunun için dilersen niyetini bir kâğıda yazıp şifa kartını üzerine koyabilir, ya da sadece çıkan kartların üzerine şifa kartını ekleyerek buradaki tıkanıkların şifalanması/temizlenmesi niyetinde bulunabilirsin.

 

 

HİS YÜKLEMELERİ NEDİR?

 

His çalışması ThetaHealing’in en güçlü tekniklerinden biridir. Bu zamana kadar deneyim etmediğin ya da sadece diğerlerinden görerek kopyaladığın ve aslında öyle olmayan birçok hissi saniyeler içinde öğrenmeni ve deneyim etmeni sağlar.

Öğrenilen yeni inanç bilinç düzeyinde yerini alırken, bilinçaltına da yeni sinyaller göndermeye başlar. Neşe hissini öğrenen birinin artık neşelenmek için hayatında birçok olasılığı yaratması gibi.

Vianna, peki bunun kanıtı nedir diye soranlara: “Pek çok insanın his çalışması uygulamaya başladıkları zaman iyi olmaya başlamaları kanıtını sunuyorum.” der.

Dönüşüm kartlarında yazan his yüklemelerine “EVET” dediğin anda tüm inanç seviyelerine, kolektif alanına “THETAHEALİNG” tekniği kartta yazan his ve inançlar yüklenir. Böylelikle kartlar aracılığıyla hem mesaj almış hem de dönüşmüş olursunuz.

 

Write A Comment