GÖNDERİM VE TESLİMAT

Türkiye’nin her yerine ücretsiz gönderim yapıyoruz. Ürünlerimizi sadece Yurtiçi kargo ile gönderiyoruz. Mesafeye bağlı olmakla birlikte siparişleriniz genellikle 2-5 iş günü içerisinde işlenir.

Tatil günleri ve özel durumlarda kargo bilgisi tarafınıza verilir.

Teslimat süreleri, siparişinizin Tothealing tarafından onaylandığı günden itibaren belirtilir.

Üzülerek hatırlatmamız gerekir ki, nakliye süresi boyunca hasar gören veya kaybolan hiçbir tothealing ürünü için sorumluluk kabul edemiyor geri ödeme yapamıyoruz. Siparişiniz hasarlı olarak teslim edilirse, o esnada tutanak tutmanız gerekmektedir. Karşılıklı iyi niyet esasına dayalı davrandığımızdan emin olabilirsiniz. Ürününüzde bir sorun olduğunda lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bizden kaynaklı her türlü durumda çözüm bulacağımızdan emin olabilirsiniz.

Paketiniz aşağıdaki nedenlerden dolayı bize geri gönderilmiş olabilir:

1) Teslimat girişimi sırasında teslimat adresinde kimse yoksa,

2) Teslimat adresi yanlış veya eksikse.

Bu durumlardan herhangi birinde, paketinizin depomuza geri dönmesinden sonraki 14 gün içinde geri ödeme yaparız. Paketin yeniden gönderilemeyeceğini lütfen unutmayın. Sipariş edilen ürünleri almak istiyorsanız, bunun yerine yeni bir sipariş verebilirsiniz.

İADE VE DEĞİŞİM

Bizim tarafımızdan kaynaklanan bir sorun olmadığı sürece, ürünlerimiz iade edilemez ve değiştirilemez. Bunun sebeplerinden biri sürdürülebilirlik ilkesini gözetiyor olmamız. Diğeri ise tüm ürünlerin el yapımı olup, tamamen kişiye özel hisler ile kodlanarak gönderiliyor olmasıdır.

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz…

I am waiting for a message from you :)
Hello! My name is and here is my message:
I will left you my e-mail - please reply: