ThetaHealing®

Theta Healing Nedir?

Theta beyin dalgasını kullanarak fiziksel, psikolik ve ruhsal iyileşme yarattığına inandığımız bir meditasyon sürecidir. Zihin saf theta durumundayken odaklanmış dua sayesinde ” Var Olan Her Şeyin Yaratıcısı ” na bağlanabiliyoruz.

THETAHEALİNGİN® HEYECAN VERİCİ DÜNYASINA HOŞGELDİNİZ. THETAHEALİNG YARADAN ARACILIĞIYLA ODAKLANMIŞ DUA İLE FİZİKSEL, PSİKOLOJİK VE RUHSAL ŞİFA YARATAN MEDİTASYONEL BİR SÜREÇTİR. VAR OLAN HER ŞEYİ YARATAN’A BAĞLANDIĞIMIZDA, BEYİN DALGALARIMIZ OTOMATİK OLARAK THETA ZİHİN DURUMUNA GEÇER. BU ZİHİNSEL DURUMDA, HER ŞEYİ YARATABİLİR VE GERÇEĞİ ANINDA DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ. YARADAN, BİZE ALMAK ÜZERE OLDUĞUMUZ BÜYÜLEYİCİ BİLGİYİ ÖZGÜRCE VERDİ. HAYATIMI VE BAŞKALARININ HAYATLARINI DEĞİŞTİRDİ.

VİANNA STİBAL

THETAHEALİNG BASIC DNA SEMİNERİ İÇİN BİR ÖN KOŞUL YOKTUR.  SADECE VAR OLAN HER ŞEYİN YARATICISI OLADUĞUNA İNANMANIZ YETERLİDİR…

BU SEMİNERDE VAR OLAN HER ŞEYİN YARATICISI İLE BAĞLANTI KURMANIN, YARADAN İLE BİRLİKTE YARATMANIN VE BİLİNCİ YANSITMANIN BİR YOLU VERİLECEKTİR. (UZAKTAN OKUMA) AYRICA, DNA AKTİVASYONU, SEZGİSEL VÜCUT TARAMASI, GELECEK OKUMASI, KORUYUCU MELEKLERLE İLETİŞİM KURMA, BİR ŞİFAYI BERABER YARATMA VE İNANÇ SİSTEMLERİNİ YARATICININ GÜCÜYLE DEĞİŞTİRME, SANİYELER İÇİNDE YENİ HİSLER ÖĞRENMEYİ ÖĞRENECEKSİNİZ.

SEMİNER KONU BAŞLIKLARI;

ŞİFA VE ALAN OKUMASI,
İNANÇ ÇALIŞMASI
HİS YÜKLEMESİ
KAS TESTİ
GRUP ŞİFASI
KORUYUCU MELEKLER
RUH PARÇACIKLARI
RUH EŞLERİ
YARATIM
GELECEK OKUMASI
DNA AKTİVASYONU
GENÇLEŞME

HADİ BAŞLAYALIM

“YARADANIN NEŞE HİSSİNE SAHİP OLMAYI BİLMEK İSTER MİSİNİZ?
“EVET” DEDİĞİNİZ AN ALANINIZA YÜKLENECEKTİR.”

I am waiting for a message from you :)
Hello! My name is and here is my message:
I will left you my e-mail - please reply: