Benim Hikayem

Herkesin Kendine Ait Muhteşem Bir Hikayesi Vardır, Bu da Benim Hikayem

Her Daim Uyum İçerisinde Yaşamanın
Nasıl Hissedildiğini Bilmek İster Misin?

HOŞGELDİN

" Seni Neşe İle Selamlıyorum "

Benimle Tanışın..

Kısaca Benim Hikayem;

Hoş geldin 😊

Ben Tuğçe Tulunay,

Çocukluğumdan beri her şeyi olma isteğimin heyecanı, tiyatro okumam konusunda beni destekledi. 2012 yılında ise Haliç Üniversitesini kazandım. 4 yıl boyunca hem okuyup hem de çalıştım. Bu süreçte beni en çok zorlayan lise yıllarımdan beri var olan ancak o yıllarda daha da şiddetlenen diz kapağı şişmesi sorunumdu. Hiçbir sebep bulunamaması kendimi çaresiz hissetmeme sebep olduğu sıralarda Thetahealing® tekniği ile tanıştım. Çok çekimser olsam da yaşadığım şiddetli ağrılar denemekten ne çıkar inancı ile beni motive etti. Seans esnasında yaşadıklarım diz kapağımda oluşan şişme ve ağrıyı dakikalar içerisinde geçirirken bir yandan da ruhsal olarak hissettiklerim beni çok etkilemişti. O zamanlar sevgilim, şimdi ise eşim olan canım yol arkadaşım. Bana her gün usanmadan hem tekniği hem de enerjilerin varlığını anlatıp durdu. Kendisi hayatımdaki en şükrettiğim rehberlerden…

İçimde bir yerlerde iyileştirici güce hep inanmama rağmen, neyin ne olduğunu bilmiyordum. Derken araştırmaya ve deneyimler yaşamaya başladım. Ailemde oluşan bazı rahatsızlıklar, ruhumda belli uyanışlar yaşamama vesile oldu. Hayatımda her şeyin alt üst olduğunu zannettiğim 2019 yılında Thetahealing® eğitimi almaya karar verdim. Bu teknik bana her şeyin mümkün olduğunu ve iyileştirici gücün olduğunu öğretti. En önemlisi de hayatın kolaylıkla da öğrenebileceğini. Önce kendim sonra ailem hızla dönüşmeye başladı. Çevremdeki insanlara aracı olabilmek harika bir şeydi. Onlardan gelen geri bildirimler her seferinde şaşkınlık yaşamama sebep oldu. Benim gibi olan birçok insan vardı. Onlara yardımcı olabilme iç güdüm 2022 yılında sistemin kurucusu sevgili Vianna STİBAL Tarafından eğitmenlik almama vesile oldu. Artık bu harika sistemin hem uygulayıcısı hem de eğitmeniyim.  Farklı bakış açılarını öğrenmenin zihnimizde ve ruhumuzda birçok kilidi açtığına inandığımdan bana hafif gelen teknikleri öğrenmeye devam ediyorum.  Bu hafif tekniklerden bazıları ise; Jaas, Sayılar, Kundalini Reiki, Nefes, Pandül.

Bu süreçler bana hayata bütünsel yaklaşmak gerektiğini de öğretti. 2020 yılından bu yana da “Bütünsel Arınma” başlığı altında 21 günlük programlar hazırlamaya kendi atölyelerimi yönetmeye devam ediyorum.

Yolculuğuma katkı sağlayan her bir ruha minnettarım …

T

ThetaHealing®

Theta Healing Eğitmeni ve Uygulayıcısı

K

Kundalini Reiki Master

Kundalini Reiki Eğitmeni ve Uygulayıcısı

J

JAAS

Jean Adrienne Arınma Sistemi

I am waiting for a message from you :)
Hello! My name is and here is my message:
I will left you my e-mail - please reply: